Boekhandels in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (103)
Brussel (496)
Henegouwen (473)
Limburg (25)
Luik (361)
Luxemburg (78)
Namen (157)
Oost-Vlaanderen (77)
Vlaams-Brabant (56)
Waals-Brabant (134)
West-Vlaanderen (49)


 

Boekhandels in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 |


De Boekuil
Victoriestraat 9
2300 Turnhout

T: 014 - 479352

E: info@boekuil.be
W: http://www.boekuil.be/

De Boekuil
Antwerpsestraat 32
2640 Mortsel

T: 03 - 4491365
F: 03 - 2710191

E: info@boekuil.be
W: http://www.boekuil.be/

't Klavervier
Kasteeldreef 6
2970 Schilde

T: 03 - 3842970

E: info@tklavervier.be

Alex Stripwinkel BVBA
Gitschotellei 143
2600 Berchem

T: 03 - 2362540
F: 03 - 2362540

E: stripwinkel.alex@belgacom.net

Alternatief Centrum
Leopoldstraat 61
2000 Antwerpen

T: 03 - 2312968
F: 03 - 2312968

E: alternatief.centrum.bvba@telenet.be

Antiquariaat Erik Tonen
Kloosterstraat 48
2000 Antwerpen

T: 03 - 2379466
F: 03 - 2370427

E: info@erik-tonen-books.be

Artobi NV
Mechelsesteenweg 119
2860 Sint-Katelijne-Waver

T: 015 - 556197
F: 015 - 557017

E: artobi@scarlet.be

Ballade VZW
Hoogstraat 63
2000 Antwerpen

M: 0485 - 989859

E: boekhandel.ballade@skynet.be

Base Camp NV
Bevelsesteenweg 42
2560 Nijlen

T: 03 - 4817676
F: 03 - 4819522

E: info@basecamp.be

Belis-Vinck BVBA
Lange Leemstraat 41
2018 Antwerpen

T: 03 - 2327448
F: 03 - 2260657

E: belis-vinck@telenet.be

Beo (Stripwinkel)
Oude Vaartplaats 16
2000 Antwerpen

T: 03 - 2332536

E: beostripwinkel@skynet.be

Black Label
Marťestraat 33
2140 Borgerhout

T: 03 - 2360212

E: blacklabel@wol.be

Boekhandel Athena
Mechelsesteenweg 21
2550 Kontich

T: 03 - 4598169
F: 03 - 4598255

E: boeken.athena@scarlet.be

Boekhandel Bert Van Sande
Fraikinstraat 37
2200 Herentals

T: 014 - 212336
F: 014 - 212384

E: boekhandelvansande@skynet.be

Christiana BVBA
Adrinkhovenlaan 53
2150 Borsbeek

T: 03 - 3216000
F: 03 - 3660304

E: christiana.boekbedrijf@skynet.be

Comic Strips
Hoogstraat 11
2800 Mechelen

M: 0474 - 490625

E: comic.strips@telenet.be

Dagbladhandel Hugo en Rita BVBA
Handelslei 75
2980 Zoersel

T: 03 - 3830778
F: 03 - 3858487

E: hugo.rita@skynet.be

De 3 LeliŽn
Leopoldstraat 59
2000 Antwerpen

T: 03 - 2310339
F: 03 - 2334766

E: edelweiss@kerknet.be

De Groene Waterman CVBA
Wolstraat 7
2000 Antwerpen

T: 03 - 2329394
F: 03 - 2341636

E: groenewaterman@groenewaterman.be

De Oude Linden
Abdijstraat 40c
2260 Tongerlo

T: 014 - 538211
F: 014 - 538214

E: oude.linden@tongerlo.org

De Slegte (Boekhandel)
Wapper 5
2000 Antwerpen

T: 03 - 2316627
F: 03 - 2264014

E: antwerpen.wapper@deslegte.com

Diter BVBA
Rooststraat 7
2431 Veerle

T: 014 - 842454
F: 014 - 226722

E: diter@proximedia.be

ECI NV
ItaliŽlei 124
2000 Antwerpen

T: 03 - 2065832
F: 03 - 2065986

E: info@thehouseofbooks.com

Edelweiss Liturgisch Centrum CVBA
Leopoldstraat 59
2000 Antwerpen

T: 03 - 2310339
F: 03 - 2334766

E: edelweiss@kerknet.be

Egmont
Ten Eekhovelei 11
2100 Deurne

T: 03 - 3243713

E: boekh.egmont@skynet.be

Eureka
Patersstraat 56
2300 Turnhout

T: 014 - 423066
F: 014 - 412532

E: eugeen.sels@pandora.be

F & G Partners BVBA
Leiebos 25
2170 Merksem

T: 03 - 2906504
M: 0476 - 510089
F: 03 - 2948220

E: fg-partners@telenet.be

Hadiqa BVBA
Quellinstraat 16
2018 Antwerpen

T: 03 - 2331977
F: 03 - 2331977

E: hadiqa@skynet.be

Herbs & Books
Kloosterstraat 20
2820 Rijmenam

T: 015 - 518713
F: 015 - 520965

E: herbs.books@pandora.be

In 't Profijtelijk Boeksken BVBA
Zandberg 79
2260 Westerlo

T: 014 - 541100
F: 014 - 538046

E: info@ipb-books.com

In Den Olifant
Leopoldstraat 23
2000 Antwerpen

T: 03 - 2316114
F: 03 - 2250832

E: info@indenolifant.info

Joyce Royce
Lange Leemstraat 144b
2018 Antwerpen

T: 03 - 2187573

E: books@joyce-royce.be

Koudvuur BVBA
Kronenburgstraat 72
2000 Antwerpen

T: 03 - 2377357

E: info@tsetsestrips.be

Labyrint
2000 Antwerpen

T: 03 - 6464801
F: 03 - 6464831

E: info@labyrint.be

Libro
Boerenkrijglaan 7
2260 Westerlo

T: 014 - 920021

E: jeannine@boekencafe.be

Markies Boekenmarkt BVBA
Hoogstraat 62-64
2000 Antwerpen

T: 03 - 2946703
F: 03 - 2251667

E: jongemarkies@hotmail.com

Mercatorfonds
Meir 85
2000 Antwerpen

T: 03 - 2027260
F: 03 - 2311319

E: kunstboeken@mercatorfonds.be

Papierus BVBA
Bredabaan 436
2990 Wuustwezel

T: 03 - 6699615
F: 03 - 6699615

E: info@papierus.be

Salvator BVBA
Befferstraat 5
2800 Mechelen

T: 015 - 201832
F: 015 - 203975

E: info@salvator.be

Scheldeland
Winkelstraat 23
2890 Sint-Amands

T: 052 - 335989
F: 052 - 342816

E: boehandel.scheldeland@hotmail.com

Van Sande Bert (Boekhandel)
Fraikinstraat 33-37
2200 Herentals

T: 014 - 212336
F: 014 - 212384

E: boekhandelvansande@skynet.be

't Verschil
Minderbroedersrui 33
2000 Antwerpen

T: 03 - 2260804

't Zielenhofke
Muntstraat 8
2800 Mechelen

T: 015 - 211123
F: 015 - 211123

pagina: | 1 | 2 | 3 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?